www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ЛЕМС


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ЛЕМС
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2007, 20:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Много трудно пиша, аз наистина ослепявам. Поне в едно Силвия Мирчева беше права. Остава въпросът откъде е знаела. Приятели, имам още много да ви кажа, но не мога да ви го напиша. Утре тя беше предсказала, че ще умра. Няма да умра не на тоя тоя ден. Имам да свърша още една работа.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.10.2007, 21:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Oct 17 2007, 08:43 PM)
Утре тя беше предсказала, че ще умра.

От къде на къде таз ще предсказва и ше раздава дни живот!
Ами ако Тангра е решил - таз още сега ще изхърка с отрязано гърло. И трахеята и ще засмуче кръвта от аортата и дроба ще се запълни с кръв.
А който е виждал дроба на заклано агне и ли прасе - знае за какво иде реч!
Кучката е обречена и тя го знае.
Нека очаква заслуженото дълго и в тревога.

Но няма да боли - бързо ще стане, понеже смъртната рана е като упойка и тялото изтласква душата веднага.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Публикувано на: 17.10.2007, 22:35
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Аз имам тежка ръка,Жоре.На едно клане,прасето се мъчи 15 минути...Изберете мен...
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 18.10.2007, 8:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Мещер и при мен е така, кога коля домашно животно. И при дядо ми беше така. И затова вече избягвам да го правя и ако някой изяви желание не се натискам.
Но виж, ако е за някой гад – като въпросния агент няма да се дърпам. Както имат израза в свинефермите да казват : клане по необходимост, кога някое е болнаво или със счупен крак. При хората е същото – кога някой е излязал далеч от всякакви норми и закони по добре да се отстреля за да не пострадат останалите от неговото влияние. Такъв е нашия закон – българския. Изчистваш един за да запазиш многото. И в това е хуманоста и грижата за многото. Така, че еврейската отрова трябва да се изчиства заедно с приносителя, понеже той е необратимо увреден(въпросния аген за когото стана дума).
Някъде бях чел, че е открито погребение на знатен българин, а в съседство друго погребение – на лекаря, който го е лекувал и уморил. Само че „лекаря” бил погребан със всичките си инструменти с които е лекувал и по важното – били му отрязани ръцете. Така сме постъпвали някога със шарлатаните и провинилите се. За кражба се е отсичала ръката. А за по голямо престъпление – главата. И никой не е имал имунитет от Закона. Включително и кана. За кана се е предвиждало „сакрално цареубийство” ( по думите на професорите по история) – удушаване от колобрите с въжета. Ето на това аз викам Закон, а не на днешните глупави писанки дето са като врата в полето.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 18.10.2007, 9:21
Quote Post












QUOTE (Елтимир @ Oct 17 2007, 08:43 PM)
Много трудно пиша, аз наистина ослепявам. Поне в едно Силвия Мирчева беше права. Остава въпросът откъде е знаела. Приятели, имам още много да ви кажа, но не мога да ви го напиша. Утре тя беше предсказала, че ще умра. Няма да умра не на тоя тоя ден. Имам да свърша още една работа.

Елтимире, ти имаш доста неща да свършиш, някои сам, други заедно. Мислиш ли, че Закрилниците ти ще те оставят така лесно. Това, което ЛЕМС ти е казала за очите си е чиста форма черна магия. Точно както циганките по пазара работят хората с "Ела момиче да ти кажа нещо. Магия са ти направили ша знайш, болест ша та хвани. Ша ти я разваля ма, пари нема да ти искам...." И хората се връзват. Дори и да не отидат да и дадат 10 лева, подсъзнателно тази мисъл ще им се загнезди в мозъка. След време, ако е казана както трябва и е намерила плодородна почва, би могла да отключи наистина нещо или пък болест от естествени процеси (все пак сме смъртни), да се услили многократно.
В твоя случай обаче, срещу техните магии има други, много по-силни контрамерки. Доброто винаги е по-силно от злото, не забравяй! Това си е част от мирозданието. Така че не унивай, като ти свършат задълженията и хората тук нямат нужда от теб - тогава можеш да ги пишеш тези работи. А тогава това това ще е резултат на естествени процеси, през които всички ние ще минем като част от пътя ни на Средния свят. Дотогава ще ме извиняваш, ама докато другите колобъри не са си оттеглили подкрепата от теб - Лемс е безсилна и това са просто твоите страхове, които ги предваш и на останалите тук.
Top
anti666
Публикувано на: 18.10.2007, 10:07
Quote Post












Георги, не си посочил какво е било наказанието за такива изроди, използващи черни магии, нлп и прочее средства да убиват или зомбират (уручасват) българи. Щото за тях наказанието е още по-жестоко. Мисля, че в раздел Материали го има описано по-подробно. От тенгрианството в православието е останала една молитва (на колобъра Св. Киприян), която си е чисто колобърско заклинание. Няма подобна в другите христиански религии. Всеки може да си я прочете, но е важно да вярваш в Ден грее (Светия дух). Прочетена от един наистина вярващ и честен свещенник (което е все по-голяма рядкост при БПЦ), може да я направи още по-ефикасна.
Тук визирам обаче тия, които си позволяват да правят такива магии. Дори и сега, тяхната участ, както и на поколението им след тях е жестока. За съжаление не веднага става, а докато пропаднат завинаги на едно специално място в Долния свят могат да направят куп поразии. В Саракта обаче те никога не са имали шанс пред един истински колобър. Това е една от не толкова известните причини Българският Саракт да е бил с такава мощ. Белите Хора са знаели много добре какви злини могат да донесат разни черни вещери (или другоземни гурута) и просто са им таковали таковата. Сега, в разсипана България такива изроди се радват на държавна защита, стават съветници на нехора политици, като гледат да смачкат (или зомбират) всеки, който е против тях. Част от Геноцида. То не бяха разни гурута, жорковци, силвии и всякаква левитска паплач. За руските (или по точно хазарски) висарионци, тамари и рогозинци, да не говорим! Дошло е крайно време някои от тях да получи един урок, да се знае какво ги чака в Саракта. Щото БПЦ вече е завладяна от самите черни магове и си трае кротко, гледайки как унищожават като скакалци България. Просто няма кой друг да го направи. Няма нужда и от физическа разправа, просто една случайна среща, поглед в очите, малък жест и цялата тази разрушителна енергия на гуруто ще имлподира в него самия. След ден-два каквото е причинил на хората, ще се струпа на главата му. Един такъв случай, да ходи олигавен с изплезен език из улиците за назидание и другите ще си помислят, преди да се закачат с българи, особено пък с тангриани. Просто си плачат за такъв урок, дано учителите не са в стачка!
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 18.10.2007, 11:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Кога преди време ходих в Троянския манастир - там продаваха (нали манастира трябва да се издържа от нещо все пак) Киприяновата молитва напечатана на листче и опакована по подобаващ начин. Там за първи път чух за този светец , а и за тази молитва - молитвата против уруки и магии.
Изобщо - интересни неща се срещат по манастирите ни ( освен виното и суджуците smil3dbd4e5e7563a.gif ).


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
WhiteKNght
Публикувано на: 18.10.2007, 13:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Ето какво намерих в Гоогъл, като търсих думите на "Киприяновата Молитва": http://liternet.bg/publish19/cv_dikovski/satanizym.htm
PMEmail Poster
Top
WhiteKNght
Публикувано на: 18.10.2007, 13:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



A тук по надолу я има и самата клетва: http://www.kaldata.com/forums/lofiversion/...php/t48424.html
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.10.2007, 18:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Приятели, не се шегувам. Ако не отговарям на писма, не ми се сърдете, наистина вече почти не виждам. Толкова много искам да кажа, но как да го кажа? Наистина ослепявам.


--------------------
PM
Top
ime
Публикувано на: 18.10.2007, 22:57
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Не знам дали още пушиш, ама пушенето води до необратимо ослепяване.
http://www.metacafe.com/watch/398563/quit_smoking/


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 18.10.2007, 23:39
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (ime @ Oct 18 2007, 10:57 PM)
Не знам дали още пушиш, ама пушенето води до необратимо ослепяване.
http://www.metacafe.com/watch/398563/quit_smoking/

Име,не ставай смешен.И аз пуша,и целият форум пуши-мани го това!

ПРЕДЛАГАМ ДРУГО ЛЕЧЕНИЕ!!!

Искам среща!!!

На ЛС...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020